قالب وردپرس

توافق نامه

برای داشتن مربی، لازم است ضمن خواندن تعهدات و قوانین، فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید.

در صورت بروز اختلاف، تعهدات و قوانین مندرج در این صفحه (صفحه ی توافق نامه) ملاک عمل خواهد بود.در صورتی که با فرایند کوچینگ آشنایی ندارید، می توانید از جلسه ی آزمایشی رایگان استفاده کنید.

تعهدات شما ( کارفرما)1- مسئولیت زمان بندی جلسات را به خودتان واگذار می کنیم. راس ساعت تعیین شده، از طریق تلفن با شماره ی 09370674610 یا از طریق اسکایپ با آی دی: sabzeroshan تماس بگیرید و به عنوان کارفرما جلسه را شروع کنید.
تا پنج دقیقه تاخیر در تماس، مشکلی به وجود نمی آورد. (راهنمای استفاده از اسکایپ را در اینجا مطالعه بفرمایید)

2- با آمادگی و مشتاقانه حضور پیدا کنید و یک هدف را به عنوان موضوع هر جلسه در ذهن داشته باشید.

3- تعهداتی که در پایان هر جلسه متعهد می شوید را انجام دهید.

4- دستمزد مربی (به ازای هر جلسه ی کوچینگ یک ساعته ی تلفنی یا اینترنتی 800000 ریال (هشتاد هزار تومان) می باشد) را حداقل 48 ساعت قبل از شروع جلسه پرداخت نمایید.

5- در صورت انصراف از جلسه حداکثر تا 24 ساعت قبل از برگزاری جلسه به ما اطلاع دهید تا مبلغ پرداختی شما را برگردانیم و یا در صورت تمایل تاریخ جلسه را تغییر دهیم.

تعهدات ما ( مربی)1- پس از درخواست شما برای جلسه ی آزمایشی، با شما تماس بگیرد و زمان مناسب برای برگزاری جلسه ی آزمایشی رایگان را تعیین کند

2- موظف است پس از تعیین تاریخ جلسه، در موعد مقرر منتظر تماس شما باشد و حداکثر با خوردن بوق چهارم پاسخ دهد.

3- موظف است در صورت کنسل شدن جلسه، حداکثر تا 24 ساعت قبل از برگزاری جلسه با شما تماس بگیرد و شما را با خبر کند و تاریخ جلسه را با توافق شما تغییر دهد. در غیر این صورت مبلغ پرداختی شما بازگشت داده می شود یا یک جلسه ی رایگان برای شما برگزار می شود. 4- موظف است متعهدانه و مشتاقانه شما را همراهی کند و بهترین توانایی های خود را در خدمت شما قرار دهد.

5- موظف است اگر در کمک به شما ناتوان بود، شما را به مربی باتجربه تری ارجاع دهد.

6- موظف است در صورت نیاز، شما را به درمانگر یا روان پزشک ارجاع دهد.

7- بستر لازم برای برگزاری یک جلسه و در صورت نیاز شما دو جلسه در هر هفته را فراهم سازد.


قوانین1- جلسات به صورت تلفنی و یا با استفاده از نرم افزار های چت صوتی (مانند اسکایپ و ایمو و زووم) برگزار می شود. شما راس ساعت تعیین شده، از طریق تلفن با شماره ی 09370674610 یا از طریق اسکایپ به sabzeroshan تماس می گیرید و به عنوان کارفرما جلسه را شروع می کنید. (راهنمای استفاده از اسکایپ) تا پنج دقیقه تاخیر در تماس، مشکلی به وجود نمی آورد. اما تاخیر بیشتر نظم زمان بندی را مختل می کند و به ما حق بدهید که روی این مساله حساس باشیم. به همین دلیل مسئولیت زمان بندی جلسات را به خودتان واگذار می کنیم. ما هم موظفیم منتظر تماس شما باشیم و حداکثر با خوردن بوق چهارم پاسخ دهیم.

2- در انتهای جلسه مربی از شما تعهد می گیرد. شما تعهد می دهید تا جلسه ی آینده تکلیفی که برای شما تعیین شده است را انجام دهید.

3- طول مدت یک جلسه بستگی به زمان رسیدن شما به هدف تعیین شده دارد و حداکثر یک ساعت است. جلسات راس ساعت مقرر پایان می یابد. ( گرچه تعهد ما در همراهی شما باعث خواهد شد که گاها جلسه را تا رسیدن به هدف مطلوب ادامه دهیم، اما تجربه ثابت کرده است که بهترین زمان برای نتیجه گیری همان یک ساعت است و طولانی تر شدن جلسه ممکن است باعث خستگی بشود.)

4- معمولا در هر هفته یک جلسه برگزار می شود؛ اما در صورت نیاز کارفرما، امکان برگزاری جلسات بیشتری در هفته وجود دارد. اما دقت داشته باشید که فاصله ی میان جلسات هم بسیار مهم است؛ فراموش نکنید که قدم های اصلی در رسیدن به هدف توسط شما انجام می شود و در این مسیر انجام تعهدات و زیر نظر گرفتن تغییرات توسط شما، نقش به سزایی در روند کوچینگ دارد.

5- طول دوره ی کوچینگ بسته به سلایق و نیازهای فرد یا تیم تغییر می کند. بدیهی است که مدت دوره ی کوچینگ بستگی به این دارد که چقدر طول بکشد شما به هدف مورد نظرتان برسید. اگر مثلا در طول دو جلسه به هدف موردنظرتان دست پیدا کنید، همکاری بر سر این موضوع تمام می شود، تا زمانی که با موضوع و هدف جدیدی روبرو شوید و بخواهید برای دستیابی به آن با یک مربی همکاری کنید. معمولا طول دوره ی کوچینگ برای یک موضوع، بین 3 تا 6 ماه است که در مورد موضوعات متفاوت، بسته به عمق و وسعت چالش، ممکن است کار به مدت طولانی تری، برای کارفرما مفید باشد.

6-دستمزد مربی به ازای هر جلسه ی کوچینگ یک ساعته ی تلفنی یا اینترنتی 800000 ریال ( هشتاد هزار تومان) می باشد که باید دو روز ( 48 ساعت ) قبل از برگزاری جلسه ی کوچینگ پرداخت شود. در صورت انصراف از جلسه لطفا حداکثر تا یک روز (24 ساعت) قبل از برگزاری جلسه به ما اطلاع دهید تا مبلغ پرداختی شما را برگردانیم و یا در صورت تمایل تاریخ جلسه را تغییر دهیم. در صورتی که به فاصله ی کمتر از 24 ساعت جلسه از سمت هر طرف ( مربی یا کارفرما) لغو گرددیا هر یک از طرفین در جلسه حاضر نشود، یا بیش از ده دقیقه در حضور تاخیر داشته باشد، 25 درصد از مبلغ (20000 تومان) به عنوان جریمه از طرف خاطی کسر می شود.

7- جلسه ی کوچینگ به صورت ارتباط با ایمیل sabzeeroshan@gmail.com یا info@sabzeroshan.ir نیز برگزار می شود که این ارتباط ایمیلی به ازای هر ایمیل در هفته رایگان خواهد بود.


ارسال فرم به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن تعهدات و قوانین مندرج در صفحه ی توافق نامه است

در صورت بروز اختلاف، تعهدات و قوانین مندرج در این صفحه (صفحه ی توافق نامه) ملاک عمل خواهد بود.


 

نام و نام خانوادگی

آی دی اسکایپ و یا ایمیل

شماره ی تماس

موضوعی که مایلید با مربی درباره ی آن صحبت کنید

در پایان جلسه تمایل دارید به چه نتیجه ای برسید؟

زمان پیشنهادی شما برای گفتگو: تاریخ: روز/ماه/ ساعت


 

 


کپی برداری از محتوا، با ذکر نام منبع مانعی ندارد و بدون ذکر نام منبع باعث ترویج بی اعتمادی می شود.طراحی و اجرا پشتیبانی برتر